Hakkımızda

MUŞ MİR SARAY HOTEL

Muş'taki Sıcak Yuvanız

Şehrin tam kalbinde bulunan MUŞ MİR SARAY HOTEL, sizleri kusursuz hizmet ve üst düzey konforla buluşmaya davet ediyor. Çok özel konaklama, açık büfe kahvaltısı, şık restaurantı, prestijli toplantı – konferans salonu, kapalı otoparkı, tam donanımlı odaları ve misafirperverliği ile kapılarımızı ayrıcalıklı bir dünyaya açıyoruz.

Kent merkezinde alışveriş imkanlarına, tüm kurum ve kuruluşlara, otogar, tren garı, havaalanı ve şehir içi ulaşım araçlarına rahat ulaşımı ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Tesisimizde sizi en iyi şekilde ağırlamak amacıyla odalarımızı konforunuza uygun tasarladık. Hijyeni ön planda tutan personelimiz ile, sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

50
ODA
2
RESTAURANT
15
PERSONEL
1
OTOPARK

HİZMETLERİMİZ

Kentin tam kalbinde konumlanan tesisimizde, hijyen kurallarını ön planda tutarak, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz değerli misafirlerimizin konfor ve rahatını sağlamak amacıyla, 7/24 oda servisimiz, kapalı otoparkımız, çok amaçlı teknolojik toplantı salonumuz, açık büfe kahvaltımız, her katta var olan hızlı internet ağımız ve bir çok hizmetimizle sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Bizi Arayın